Card image cap
Anadolu Ajansı

Teknopark Ankara'da 4 genç girişimci tarafından enerji sektörüne yenilik getirmek ve Ar-Ge ürünleri geliştirmek amacıyla kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye'ye bu alanda katma değerli ürünler kazandırmak için çalışıyor.
Ülkenin enerji alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve milli yenilenebilir enerji üretim modülleriyle azaltmayı ve genişleyen "temiz enerji" pazarında yer alarak ihracat yapmayı planlayan şirketin, 2 patentli, 2 de patent başvuru sürecinde projesi bulunuyor.
Şirket, Teknopark Ankara desteğiyle "Teknolojik Ürün" belgeli projeler de yürütüyor.

Haberin Devamı
Card image cap
6 Haber

Türkiye’nin enerji alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve ulusal yenilenebilir enerji üretim modülleriyle azaltmayı hedefleyen genç girişimciler, Teknopark Ankara’da kurmuş oldukları şirkette yenilikçi projeler geliştiriyor.
Teknopark Ankara’da 4 genç girişimci tarafınca enerji sektörüne yenilik getirmek ve Ar-Ge ürünleri geliştirmek amacıyla kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye’ye bu alanda katma kıymetli ürünler kazandırmak için çalışıyor.Haberin Devamı
Card image cap
Ekonomist

Sputek Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Ömer Kaan Coşkun, AA muhabirine, şirket bünyesinde geliştirilen yenilikçi projelere ilişkin açıklamalarda bulundu.
Yürüttükleri Per-Pv Panel Projesi ile ilgili bilgi veren Coşkun, yeni bir güneş paneli tasarımıyla verimliliği yükseltmeyi ve metrekare başına düşen elektrik enerjisi üretimini artırmayı hedefledikleri bu projede ayrıca güneş enerjisi sistemlerinin maliyetlerini azaltmaya çalıştıklarını ifade etti.


Haberin Devamı


Card image cap
Çalış Haber

Türkiye’nin güç alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve ulusal yenilenebilir güç üretim modülleriyle azaltmayı hedefleyen genç teşebbüsçüler, Teknopark Ankara’da kurdukları şirkette yenilikçi projeler geliştiriyor.
Teknopark Ankara’da 4 genç teşebbüsçü tarafından güç dalına yenilik getirmek ve Ar-Ge eserleri geliştirmek maksadıyla kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye’ye bu alanda katma kıymetli eserler kazandırmak için çalışıyor.
Ülkenin güç alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve ulusal yenilenebilir güç üretim modülleriyle azaltmayı ve genişleyen “temiz enerji” pazarında yer alarak ihracat yapmayı planlayan şirketin, 2 patentli, 2 de patent müracaat sürecinde projesi bulunuyor.

Haberin Devamı
Card image cap
Dünya Gazetesi

Teknopark Ankara'da 4 genç girişimci tarafından enerji sektörüne yenilik getirmek ve Ar-Ge ürünleri geliştirmek amacıyla kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye'ye bu alanda katma değerli ürünler kazandırmak için çalışıyor.
Türkiye'nin enerji alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve milli yenilenebilir enerji üretim modülleriyle azaltmayı ve genişleyen "temiz enerji" pazarında yer alarak ihracat yapmayı planlayan şirketin, 2 patentli ve 2 de patent başvuru sürecinde projesi bulunuyor. Şirket, Teknopark Ankara desteğiyle "Teknolojik Ürün" belgeli projeler de yürütüyor.


Haberin Devamı
Card image cap
ST Endüstri Medya

Teknopark Ankara'da 4 genç girişimci tarafından kurulan Sputek Teknoloji, enerji sektörüne yenilik getirmeyi ve Ar-Ge ürünleri geliştirmeyi hedefliyor. Dikkat çeken projeleri arasında metrekare başına düşen elektrik enerjisi üretimini artırmayı sağlayacak yeni güneş paneli tasarımı, durgun denizde bile dalganın ürettiği kinetik enerjiden elektrik elde edilmesine imkan verecek modül ve kendi enerjisini üreten çardak yer alıyor.

Haberin Devamı


Card image cap
Standart Kıbrıs

Teknopark Ankara’da 4 genç girişimci tarafından enerji sektörüne yenilik getirmek ve Ar-Ge ürünleri geliştirmek amacıyla kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye’ye bu alanda katma değerli ürünler kazandırmak için çalışıyor.
Türkiye’nin enerji alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve milli yenilenebilir enerji üretim modülleriyle azaltmayı ve genişleyen “temiz enerji” pazarında yer alarak ihracat yapmayı planlayan şirketin, 2 patentli ve 2 de patent başvuru sürecinde projesi bulunuyor. Şirket, Teknopark Ankara desteğiyle “Teknolojik Ürün” belgeli projeler de yürütüyor.

Haberin Devamı
Card image cap
Turkcell

Türkiye’nin enerji alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve ulusal yenilenebilir güç üretim modülleriyle azaltmayı hedefleyen genç teşebbüsçüler, Teknopark Ankara’da kurdukları şirkette yenilikçi projeler geliştiriyor.
Teknopark Ankara’da 4 genç teşebbüsçü tarafından güç kesimine yenilik getirmek ve Ar-Ge eserleri geliştirmek gayesiyle kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye’ye bu alanda katma bedelli eserler kazandırmak için çalışıyor.Haberin Devamı
Card image cap
Haber Ofisi

Türkiye'nin enerji alanındaki dışa bağımlılığını yerli ve milli yenilenebilir enerji üretim modülleriyle azaltmayı hedefleyen genç girişimciler, Teknopark Ankara'da kurdukları şirkette yenilikçi projeler geliştiriyor.
Teknopark Ankara'da 4 genç girişimci tarafından enerji sektörüne yenilik getirmek ve Ar-Ge ürünleri geliştirmek amacıyla kurulan Sputek Teknoloji, Türkiye'ye bu alanda katma değerli ürünler kazandırmak için çalışıyor.Haberin Devamı


Contact

Contact us

Address:

İvedik OSB Mah. 2224. Cd. No:1
B Blok 116, 06378
Yenimahalle, Ankara

Phone:

+90 (312) 911 11 73

Loading
Your message has been sent, thank you!